Apie mus

Home page header

Myriad Financing – sutelktinio finansavimo platforma

Myriad Financing yra valdoma platformos operatoriaus – FMĮ (Finansų maklerio įmonė) „Myriad capital“. Siekiame, kad Myriad Financing būtų ideali vieta susitikti verslo vystytojams ir investuotojams, atitinkant tiek vienų, tiek ir kitų interesus bei poreikius, tuo pačiu nenukrypstant nuo rinkoje priimtinų standartų. Jau daug metų veikiame finansų bei investicijų srityse, suprantame verslo ir investuotojų siekiamybes. Įdarbiname visą savo kompetenciją ieškant tinkamų sprendimų verslo finansavimui, bet nepamirštant investuotojų interesų apsaugos.

Myriad Financing platformoje verslo atstovai gali kreiptis dėl finansavimo pritraukimo. Išanalizavę užklausą įvertinsime paskolos galimybes, pagal riziką bei kitus kriterijus nustatysime galimus skolinimosi kaštus bei kitas sąlygas. Investuotojai galės rinktis iš jiems priimtiniausių investavimo variantų, atsižvelgiant į grąžos dydį, rizikos kategoriją, terminą ar kitas investicijos ypatybes.

UAB FMĮ „Myriad capital“ nuo 2016 metų turi finansų maklerio įmonės licenciją, suteikiančią teisę platinti finansines priemones (bei teikti kitas B kategorijos finansų maklerio įmonės paslaugas), todėl tikime, kad kartu su galimybe vykdyti sutelktinio finansavimo platformos operatoriaus veiklą, pasiūlysime investuotojams gerokai daugiau ir įdomesnių galimybių. Planuojame, jog investuotojai Myriad Financing platformoje galės rinktis investicijas ne tik tarp paskolų, bet taip pat ir tarp įvairių obligacijų, o gal net ir kitų finansinių priemonių!

Kodėl Myriad Financing?

Kompetencija

Savo srities profesionalai

Skaidrumas

Išanalizuojame kiekvieną investiciją ir aiškiai pateikiame informaciją

Patikimumas

Esame licencijuota FMĮ, sukaupusi reikalingą kompetenciją

Myriad Financing komandos nariai

Susipažink su profesionalais

Team member placeholder

Gediminas Trumpis

pareigos,patirtis

Team member placeholder

Andrejus Romanovskis

pareigos,patirtis

Team member placeholder

Vardenis Pavardenis

pareigos,patirtis

Team member placeholder

Vardenis Pavardenis

pareigos,patirtis

Team member placeholder

Vardenis Pavardenis

pareigos,patirtis